WOJEWÓDZTWO

DOLNOŚLĄSKIE

KATEGORIA – PORTFOLIO

KLASY III – VI

I MIEJSCE

KORNEL GAJEWSKI –

SP nr 2 w Oławie

II MIEJSCE

FILIP JANKOWIAK – 

SP nr 2 w Oławie

III MIEJSCE

ALICJA KASPRZAK – 

SP w Buczynie

WYRÓŻNIENIE

AMELIA PIWKO – 

SP w Buczynie

MAJA STASIENKO – 

SP nr 2 w Oławie

KLASY VII – VIII

I MIEJSCE

ANTONI ADAMOWICZ –

SP w Legnicy

II MIEJSCE

KAMILA KUŚ – 

SP w Bystrzycy Kłodzkiej

III MIEJSCE

IGOR HOMIELA –

SP we Wrocławiu

WYRÓŻNIENIE

DARIA KOSZELA –

SP nr 1 w Jaworze

ZUZANNA ŁĘKAWA –

SP nr 1 w Jaworze

ALEKSANDRA BERESZTAN –

SP nr 2 w Boguszowie Gorcach

JAKUB BARYCZ –

SP w Bystrzycy Kłodzkiej

ALEKSANDRA ZAKOWICZ –

SP w Męcince

MAJA LEMAŃSKA –

SP w Bystrzycy Kłodzkiej

KATEGORIA – KONKURS

KRASOMÓWCZY

I MIEJSCE

HUBERT TOPORYŃSKI –

SP w Rzeczycy

II MIEJSCE

WOJCIECH ŁAWNICZAK –

SP w Rzeczycy

III MIEJSCE

NIKOLA KORZYSTAŃSKA –

SP nr 2 w Boguszowie Gorcach

PODKARPACKIE

KATEGORIA – PORTFOLIO

KLASY I-VI

I MIEJSCE

LENA KRAUS –

SP nr 12 w Jaśle

II MIEJSCE

MIKOŁAJ TARAN –

SP nr 13 w Mielcu

III MIEJSCE

LENA JANECZKO I LUCJAN JANECZKO –

SP nr 3 w Leżajsku

WYRÓŻNIENIE

WIKTOR PACYNA –

SP nr 2 w Sędziszowie Małopolskim

JAKUB HARLA –

SP w Rzemieniu

 KLASY VII-VIII

I MIEJSCE

KLAUDIA STRZYŹ –

SP w Wadowicach Dolnych

KAROL CZEPIEL –

SP w Wadowicach Dolnych

MATEUSZ ZIOBRO –

SP w Wadowicach Dolnych

II MIEJSCE

EMILIA GĘBAROWSKA –

SP w Odrzykoniu

III MIEJSCE

SANDRA URBANEK –

SP w Odrzykoniu

KATEGORIA – KONKURS

KRASOMÓWCZY

I MIEJSCE

JAKUB HARLA – w Rzemieniu

WIKTOR PACYNA –

SP nr 2 w Sędziszowie Małopolskim

KATEGORIA – FILM

I MIEJSCE

II LO w Dębicy

II MIEJSCE

Zespół Szkół Elektronicznych

w Rzeszowie

III MIEJSCE

Zespół Szkół Technicznych w Rzeszowie

WYRÓŻNIENIE

Zespół Szkół Technicznych w Łańcucie

Zespół Szkół Kształcenia Ustawicznego

w Krośnie

Zespół Szkół nr 1 w Sanoku

Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach

Zespół Szkół Innowacyjnych

w Jarosławiu

WRĘCZENIE NAGRÓD

Uprzejmie informujemy, że wręczenie nagród w Konkursie Historycznym – CHCIELIŚMY TYLKO WOLNEJ POLSKI !
odbędzie się w dniu 10 stycznia 2020 roku (piątek) o godz.12.00 w Dębicy 
w Domu Kultury „Śnieżka” przy ul. Bojanowskiego 18.
Organizator zapewnia przejazd na uroczystość z Wrocławia dla młodzieży wraz z opiekunami z woj. dolnośląskiego. 

error: Content is protected !!
Przewiń do góry